TYTO KONTAKTNÍ ČOČKY SE UMÍ PŘIZPŮSOBIT OKOLNÍM SVĚTELNÝM PODMÍNKÁM

Přivítejte nové ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™. Jde o první kontaktní čočky svého druhu, které se umí přizpůsobit okolním světelným podmínkám a automaticky se změnit z čirých na tmavé, čímž pomáhají redukovat stresující vliv, který na vaše oči může mít světlo. 1234

Nejnovější inovace – pouze od ACUVUE®

Jste oční specialista?

Zjistěte víc o kontaktních čočkách ACUVUE® OASYS with Transitions™ a jejich benefitech pro vaše klienty.

Zjistěte víc

 

 

PŘIZPŮSOBÍ SE ZMĚNÁM SVĚTELNÝCH PODMÍNEK

V běžném životě se jen těžko vyhneme situacím, kdy nás ruší světlo. Všichni to známe. ACUVUE® OASYS with Transitions™ reagují na změny světelných podmínek a automaticky se jim přizpůsobují. Tím redukují jasné světlo5, které dopadá do vašich očí a vy tak můžete snáze čelit všem každodenním výzvám. Kontaktní čočky nenahrazují sluneční brýle.

 

 

JASNÉ SVĚTLO. JASNÉ ŘEŠENÍ.

64 % z nás zažívá situace, kdy jsme obtěžováni jasným světlem.6 Často si ani neuvědomujeme, jak je pro naše oči namáhavé se přizpůsobovat náročným světelným podmínkám – například když sportujeme, pracujeme v nevhodně osvětlené kanceláři nebo používáme různá digitální zařízení.

 

 

Technologie integrována přímo v materiálu čočky

ACUVUE® OASYS with Transitions™ snižují působení rušivého světla jak venku, tak uvnitř budov7 – díky tomu nabízejí více než pouhou korekci zraku. Díky fotochromní technologii se čočka aktivuje za méně něž minutu a zpátky do čirého stavu se vrátí do 90 vteřin.8 Navíc jsou ACUVUE® OASYS with Transitions™ jediné kontaktní čočky, které poskytují 100% ochranu před UVB zářením.

 

INTELIGENTNÍ INOVACE

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ byly magazínem Times oceněny jako jeden z nejlepších vynálezů roku 2018.

 

Pro více informací k nošení kontaktních čoček ACUVUE® na opakované použití si můžete zde stáhnout naši kompletní příručku Pokyny pro nositele kontaktních čoček. 

1 ACUVUE® OASYS Contact Lenses with Transitions™ Light Intelligent Technology™ - Objektivní klinické tvrzení
2 Tím, že vašemu zraku pomájí se rychleji adaptovat na jasné světlo a snižují mžourání.
3 V porovnání s ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS
4 Klinické studie prokázaly, že tento benefit se s vyšší pravděpodobností projeví u lidí s tmavší duhovkou – bráno pro aktivovanou ACUVUE® OASYS with Transitions™.
5 Světlo s vysokou intenzitou/ostré světlo/proměnlivé světlo venku i uvnitř budov. Reference: Data společnosti JJV 2018: Blaring Light Market Research.
6 JJV Data on File 2018: UPDATED MRM Bothersome Light Need Prevalence Substantiation.
7 JJV Data on file 2018: Definition of ACUVUE® OASYS with Transitions
Light Intelligent Technology™
8 Material Properties: ACUVUE OASYS® Brand Contact Lenses with HYDRACLEAR® Plus,ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology, and other reusable contact lenses
Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr a pomáhají chránit oči před škodlivým UV zářením. Kontaktní čočky s UV filtrem NENAHRAZUJÍ plně další pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále nosit ochranné pomůcky dle doporučení očního specialisty.