ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™

Jednodenní kontaktní čočky z rodiny ACUVUE® OASYS, díky kterým můžete zažít čistější, jasnější a ostřejší vidění.1

Jste-li aktivní a potřebujete takové čočky, na které se budete moct kdykoliv spolehnout, jsou pro vás ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxeTM tou správnou volbou. Tyto čočky vás totiž podpoří i během náročných dní. Díky jednodennímu režimu nošení jsou navíc ideální na léto.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day jsou pro vás vhodné, zejména pokud:
 

  • se během dne věnujete mnoha různým aktivitám
  • používáte počítače, tablety, chytré telefony či jiná digitální zařízení - to klade zvýšené nároky na vaše oči
  • se zdržujete v klimatizovaných či vytápěných prostorách
  • vaše oči bývají v průběhu dne unavené a míváte pocit suchých očí
  • uvítáte čočky, které vám pomohou oči ochránit proti škodlivému UV záření*

… a především pokud hledáte čočky, které vás nezklamou ani během náročných dní!

 

Řekněte si o zkušební čočky zdarma** a sami vyzkoušejte jejich kvalitu!

 

1. Údaje společnosti JJV 2017. Studie bez konečného termínu vyhodnocení provedená v USA, n=35, výsledky zrakové ostrosti a kontrastní citlivosti současných nositelů kontaktních čoček testujících ACUVUE® OASYS 1-Day with Hydraluxe™ (s vysokou optickou přesností) ve srovnání s kontaktními čočkami ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® PLUS s dvoutýdenním plánovaným režimem výměny

* Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Nadále byste měli používat další ochranné pomůcky podle doporučení Vašeho očního specialisty.

** Upozornění: kontaktní čočky jsou zdravotnický prostředek a vyžadují odbornou aplikaci. Zkušební čočky pro první vyzkoušení jsou poskytovány zdarma a mohou být poskytnuty pouze na základě očního vyšetření s aplikací, na kterou se může vztahovat poplatek. Jeho výši si každý oční specialista určuje sám. Vhodnost výběru kontaktních čoček ACUVUE®¨pro vaše oči musí posoudit oční odborník.