Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL

ZAČÍNÁME S KONTAKTNÍMI ČOČKAMI

Začněte dnes s kontaktními čočkami ACUVUE® a vyzkoušejte si je zdarma†

Najděte očního specialistu ve vašem okolí

Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci. Jedny zkušební kontaktní čočky na osobu. Oční specialista posoudí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. Platí pouze pro zapojené oční specialisty.

*Oproti předchozímu multifokálnímu designu JJV je technologie optimalizována jak pro parametry refrakční vady, tak pro sílu adice pro různé pozorovací vzdálenosti a úrovně osvětlení.

**https://www.clinicaltrials.gov je webová stránka spravovaná Národním ústavem zdraví USA (NIH) 25 klinických studií hodnotilo subjektivní komfort jako primární nebo sekundární koncový bod pro 2-týdenní čočky ACUVUE® OASYS a ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™. Revize provedena k 20. září 2020.

1. Data ve složce JJV 2016: *LACREON® HYDRACLEAR® PLUS, HYDRACLEAR® 1 A Hydraluxe™ Technologie slzného filmu*

2. Data ve složce JJV 2020.  TECHNOLOGIE ACUVUE® PUPIL OPTIMISED DESIGN: Kontaktní čočky JJVC, parametry designu a související výhody.

Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu. Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.