ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ TECHNOLOGY for ASTIGMATISM

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ TECHNOLOGY for ASTIGMATISM

ZAČÍNÁME S KONTAKTNÍMI ČOČKAMI

Začněte dnes s kontaktními čočkami ACUVUE® a vyzkoušejte si je zdarma†

Pomozte očnímu specialistovi najít ty správné kontaktní čočky ACUVUE® právě pro vás

†Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci. Jedny zkušební kontaktní čočky na osobu. Oční specialista posoudí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. Platí pouze pro zapojené oční specialisty.

 

1.  Data společnosti JJV z roku 2015, 1týdenní studie DW; ze vzorku 119 nositelů měkkých kontaktních čoček 81,5 % nepocítilo únavu očí nikdy nebo jen velmi zřídka.

2. Data společnosti JJV z roku 2016. Konstrukční funkce a výkon kontaktních čoček ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe™ Technology for ASTIGMATISM.

3. Data společnosti JJV z roku 2015, 1týdenní studie DW provedená v USA ; ze vzorku 119 nositelů měkkých kontaktních čoček 81,5 % nepocítilo únavu očí nikdy nebo jen velmi zřídka.

4. Data společnosti JJV z roku 2015, Technologie HydraLuxe™.

5.  Data společnosti JJV z roku 2016. Konstrukční funkce a výkon kontaktních čoček ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe™ Technology for ASTIGMATISM..

*   Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.