ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS

ZAČÍNÁME S KONTAKTNÍMI ČOČKAMI

Začněte dnes s kontaktními čočkami ACUVUE® a vyzkoušejte si je zdarma.

Pomozte očnímu specialistovi najít ty správné kontaktní čočky ACUVUE® právě pro vás.

†Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci. Jedny zkušební kontaktní čočky na osobu. Oční specialista posoudí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. Platí pouze pro zapojené oční specialisty.

1. Patel S, Henderson R, Bradley L, Galloway B, Hunter L. Vliv používání zobrazovacích zařízení na míru mrkání a stabilitu tvorby slz. Optom Vis Sci. 1991;68(11):888-892.

2. Data společnosti JJV  z roku 2016: “LACREON®, HYDRACLEAR® PLUS, HYDRACLEAR® 1 and HydraLuxe™ Tear Film technologies”.

3. data společnosti JJVz roku 2013, 2014; online průzkum mezi 1503 nositeli kontaktních čoček ve věku 18 − 39 let v 5 zemích: USA, Spojené království, Francie, Německo a Japonsko v r. 2013.

4. Zdroj: Euromonitor International Limited: Výzkumy prostředků zrakové korekce r. 2018, prodej kontaktních čoček v maloobchodě s průzkumem prováděným institutem Euromonitor ve 32 zemích.

5.https://www.clinicaltrials.gov je webová stránka spravovaná  NIH. 21 klinických studií hodnotilo subjektivní komfort jako jeden ze dvou rozhodujících faktorů volby ACUVUE OASYS® HYDRACLEAR® PLUS nebo 1denních kontaktních čoček ACUVUE OASYS® 1-Day s technologií HydraLuxe™ u respondentů. Průzkum proveden k 20. listopadu 2017.

Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.