Život si žádá více od našich očí, a proto je na čase mít od svých kontaktních čoček vyšší očekávání.

Objev nejnovější kontaktní čočky ACUVUE® pro jasné a pohodlné vidění od rána do večera ve všech světelných podmínkách.1Představujeme nové kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day, které kombinují dvě patentované technologie2 a jsou navrženy tak, aby poskytovaly jasné a pohodlné vidění od rána do večera ve všech světelných podmínkách.1

MAX rozdíl: v čem jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY jiné

Produkty ACUVUE® OASYS MAX

Sférické jednodenní kontaktní čočky

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day

max_acuvue_packshot_oasys_max_1d_30p_left_highlights_uv_png.jpg
ACUVUE® Oasys MAX 1-Day

Multifokální jednodenní kontaktní čočky

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL

acuvue_oasys_max_1d_mf-cut.png
ACUVUE OASYS MAX 1-Day Multifocal

Zažij jasné a pohodlné vidění po celý den až do poslední chvíle za všech světelných podmínek.^1

Získat poukázku na zkušební čočky ACUVUE® zdarma.

Vyhledej očního specialistu, který ti pomůže najít ty správné kontaktní čočky ACUVUE®.

Kontaktní čočky obdržíš od očního specialisty k vyzkoušení zdarma. Mohou však být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci, které nejsou v akci zahrnuty. Oční specialista posoudí, zda jsou pro tebe kontaktní čočky vhodné. Jedny zkušební čočky na osobu 18+. Úplné obchodní podmínky: https://www.acuvue.cz/pravidla-a-podminky

¥ Nebylo prokázáno, že by filtrování HEV světla kontaktními čočkami poskytovalo uživateli nějaký systémový a/nebo oční zdravotní přínos. Další informace vám poskytne oční specialista.

¶ Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření na rohovku a do oka. Kontaktní čočky s UV filtrem NENAHRAZUJÍ ochranné brýle s UV filtrem, protože zcela nezakrývají oko a jeho okolí. Měli byste i nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

^n≥449

1. Data ve složce JJV 2022. CSM Subjective Responses ACUVUE® OASYS MAX 1-Day Contact Lenses- Retrospective Meta-analysis.

2. Data ve složce JJV 2022. Definice technologie TearStable™.

3. Data ve složce JJV 2022. Effect on Tear Film and Evaluation of Visual Artifacts of ACUVUE® OASYS MAX 1-Day Family with TearStable™ Technology.

4. Data ve složce JJV 2022. Vlastnosti materiálu: 1-DAY ACUVUE® MOIST, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™ Technology and ACUVUE® OASYS MAX 1-Day with TearStable™ Technology a další značky jednodenních jednorázových kontaktních čoček.

5. Data ve složce JJV 2022. Blue-Violet Filter Utilized in ACUVUE® OASYS MAX 1-Day contact lenses.

Důležité informace pro nositele kontaktních čoček: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné, určí oční specialista. Ačkoli je to ojedinělé, mohou se při nošení kontaktních čoček objevit závažné oční problémy. Abyste těmto problémům předešli, dodržujte plán nošení a výměny a pokyny pro správnou péči o kontaktní čočky. Kontaktní čočky nenoste, pokud máte oční infekci, jakékoli oční nebo systémové onemocnění, které může ovlivnit oko, nebo pokud jste alergičtí na některé složky. Pokud pocítíte oční diskomfort, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné oční problémy, čočky vyjměte a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu. Pro podrobné informace, včetně varování a bezpečnostních opatření, si pečlivě přečtěte návod k použití a informace vztahující se k bezpečnému používání kontaktních čoček, které jsou k dispozici na webových stránkách www.e-ifu.com/patient/cs/.