PROČ JSOU ČOČKY ACUVUE® JEDINEČNÉ

Proč zvolit kontaktní čočky ACUVUE®?

V ACUVUE® chápeme, jak důležitý je pro vás váš zrak, a naším posláním je být vůdčí světovou společností vyrábějící kontaktní čočky, odhodlanou vyrábět produkty nejvyšší kvality.

Dlouhodobé pohodlí

Kontaktní čočky ACUVUE® jsou tenké a jsou vyrobeny z měkkých a pružných materiálů, které umožňují přístup kyslíku do oka. Naše patentované zvlhčovací technologie zajišťují příjemný pocit pro optimální komfort.

ZAČÍNÁME S KONTAKTNÍMI ČOČKAMI

Začněte dnes s kontaktními čočkami ACUVUE® a vyzkoušejte si je zdarma†.

Pomozte očnímu specialistovi najít ty správné kontaktní čočky ACUVUE® právě pro vás.

†Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci. Jedny zkušební kontaktní čočky na osobu. Oční specialista posoudí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. Platí pouze pro zapojené oční specialisty.

*Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky
s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.