Prostě začněte. Začněte objevovat, učit se nový jazyk, procházet se, běhat, bruslit, jezdit na kole nebo lézt, udělejte něco neobvyklého, aby svět vypadal zase velký. Začněte vidět. Vidět, že se máte o světě ještě co učit, že máte ještě co zažít a čemu se později zasmát. Máte možnost si užívat život na maximum a vyždímat z každé příležitosti co nejvíc. Teď nastal váš čas, neváhejte, prostě začněte!

VIDĚT JASNĚ. VIDĚT JINAK. OBJEVTE KONTAKTNÍ ČOČKY.

CO ČEKAT OD KONTAKTNÍCH ČOČEK

SVOBODA

Kontaktní čočky jsou jednoduché a spolehlivé řešení, když se potřebujete vypotit nebo udržet tempo se svými kamarády. A navíc je můžete nosit i pod sluneční brýle. 

SEBEVĚDOMÍ A STYL

Kontaktní čočky jsou tenké a neviditelné a hodí se na dny, kdy se vám nechce nosit brýle nebo kdy byste si rádi zvýšili sebevědomí. 

TECHNOLOGIE A HRANÍ

Kromě toho, že poskytují neomezené zorné pole při používání digitálních zařízení, mohou kontaktní čočky vašim očím pomoci zůstat svěží při dlouhodobém používání obrazovek.

POČASÍ A ŽIVLY

Ať už vás zastihl déšť či sníh, nebo přecházíte z klimatizované místnosti do horkého počasí, s kontaktními čočkami se nemusíte starat o zamlžená skla brýlí. 

DOSTUPNOST

Když jde o kontaktní čočky, existuje mnoho různých variant a s ohledem na svůj životní styl si sami můžete regulovat výdaje, v závislosti na tom, jak často čočky nosíte. Seznamte se s různými typy kontaktních čoček.

Vyzkoušejte kontaktní čočky ACUVUE® ZDARMA† ještě dnes.

Zjistěte, jak se správně starat o své čočky a jak je správně čistit.

†Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci, viz Podmínky a ustanovení.