Skip to main content

Hledat

PROČ ACUVUE®?

Co inspiruje design našich kontaktních čoček?

Naší inspirací jsou vaše oči. Již více než 30 let neúnavně pracujeme na vytvoření kontaktních čoček, které jsou v harmonii s vašima jedinečnýma očima, vaším životním stylem a vašimi potřebami korekce zraku. Chápeme, jak důležitý je pro vás váš zrak, a naším posláním je být vůdčí světovou společností vyrábějící kontaktní čočky, odhodlanou vyrábět produkty nejvyšší kvality.

Adult woman smiling as she lays on the grass with the sun shining

Podpora citlivých očí

Naše kontaktní čočky jsou navrženy tak, aby pomáhaly vašim očím získat pohodlné řešení pro vidění na blízko i na dálku bez brýlí. Pokud se domníváte, že jsou vaše oči  citlivé, nebo máte alergii, máme produkty i pro vás.

A woman at her desk in the office looking at a tablet while on the phone

Komfort v náročném prostředí

Chcete, aby vaše kontaktní čočky byly pohodlné, ale někdy dlouhé hodiny strávené u digitálních zařízení nebo v suchém a prašném prostředí mohou pro vámi vybrané čočky představovat velkou zátěž. Kliknutím níže zobrazíte naši produktovou řadu určenou k tomu, aby vaše oči byly v pohodlí i v náročném prostředí.

A man at the library smiling with books on the table

Intenzivní nošení

Hledáte čočky s plánovanou výměnou pro každodenní nošení, které s vámi budou po dlouhé hodiny držet krok? Kliknutím níže zobrazíte naši produktovou řadu určenou k pohodlnému dlouhodobému nošení.

ZAČÍNÁME S KONTAKTNÍMI ČOČKAMI

Začněte dnes s kontaktními čočkami značky ACUVUE® a vyzkoušejte si je zdarma.

Máte ještě nějaké dotazy ohledně kontaktních čoček?

†Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci. Jedny zkušební kontaktní čočky na osobu. Oční specialista posoudí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. Platí pouze pro zapojené oční specialisty.