PROČ ACUVUE®?

Co inspiruje design našich kontaktních čoček?

Naší inspirací jsou vaše oči. Již více než 30 let neúnavně pracujeme na vytvoření kontaktních čoček, které jsou v harmonii s vašima jedinečnýma očima, vaším životním stylem a vašimi potřebami korekce zraku. Chápeme, jak důležitý je pro vás váš zrak, a naším posláním je být vůdčí světovou společností vyrábějící kontaktní čočky, odhodlanou vyrábět produkty nejvyšší kvality.

Podpora citlivých očí

Naše kontaktní čočky jsou navrženy tak, aby pomáhaly vašim očím získat pohodlné řešení pro vidění na blízko i na dálku bez brýlí. Pokud se domníváte, že jsou vaše oči citlivé, nebo máte alergii, máme produkty i pro vás.

Komfort v náročném prostředí

Chcete, aby vaše kontaktní čočky byly pohodlné, ale někdy dlouhé hodiny strávené u digitálních zařízení nebo v suchém a prašném prostředí mohou pro vámi vybrané čočky představovat velkou zátěž. Kliknutím níže zobrazíte naši produktovou řadu určenou k tomu, aby vaše oči byly v pohodlí i v náročném prostředí.

Intenzivní nošení

Hledáte čočky s plánovanou výměnou pro každodenní nošení, které s vámi budou po dlouhé hodiny držet krok? Kliknutím níže zobrazíte naši produktovou řadu určenou k pohodlnému dlouhodobému nošení.

ZAČÍNÁME S KONTAKTNÍMI ČOČKAMI

Začněte dnes s kontaktními čočkami značky ACUVUE® a vyzkoušejte si je zdarma.

Máte ještě nějaké dotazy ohledně kontaktních čoček?

†Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci. Jedny zkušební kontaktní čočky na osobu. Oční specialista posoudí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. Platí pouze pro zapojené oční specialisty.