ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL

ZAČÍNÁME S KONTAKTNÍMI ČOČKAMI

Začněte dnes s kontaktními čočkami ACUVUE® a vyzkoušejte si je zdarma†

Najděte očního specialistu ve vašem okolí

‡Nebylo prokázáno, že by filtrování HEV světla kontaktními čočkami přinášelo uživateli jakýkoli systémový a/nebo oční zdravotní přínos. Další informace by měl poskytnout oční specialista.

 Mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci, které nejsou v akci zahrnuty. Jedny zkušební čočky na osobu 15+. Oční specialista posoudí, zda jsou pro tebe kontaktní čočky vhodné. Úplné obchodní podmínky

[www.acuvue.cz/pravidla-a-podminky]

¶ Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Prostupnost UV záření měřená pro čočky s mohutností -1,00 D.

Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Jako u všech kontaktních čoček se mohou objevit problémy s očima, včetně rohovkového vředu. Někteří nositelé mohou pocítit lehké podráždění, svědění či nepohodlí. Kontaktní čočky by se neměly používat v případě očních infekcí nebo jiných očních onemocnění nebo v případě systémového onemocnění, které může postihnout oko. Pečlivě si prosím pročtěte Návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání kontaktních čoček.

Návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání kontaktních čoček [https://www.acuvue.cz]

1. Data ve složce JJV 2022. Subjective Stand-Alone Claims for ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL Contact Lenses - Exploratory Meta-analysis.

2. Data ve složce JJV 2022. Vlastnosti materiálu: 1-DAY ACUVUE® MOIST, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™ Technology and ACUVUE® OASYS MAX 1-Day with TearStable™ Technology a další značky jednodenních jednorázových kontaktních čoček.

3. Data ve složce JJV 2022. Blue-Violet Filter Utilized in ACUVUE® OASYS MAX 1-Day Contact Lenses.

4. Data ve složce JJV 2022. TearStable™ Technology Definition.

5. JJV Data ve složce 2022. Effect on Tear Film and Evaluation of Visual Artifacts of ACUVUE® OASYS MAX 1-Day Family with TearStable™ Technology

Obrázek produktu - pouze ilustrativní.