Jaké to jsou?

Oči každého z nás jsou jiné, ale ACUVUE® se inspiruje všemi. Proto se všechny naše kontaktní čočky vyznačují unikátními, okem inspirovanými technologiemi. Moderní technologie jsou navrženy tak, aby byly s vašima očima ve vzájemné harmonii.

Vše je součástí našeho trvalého závazku dopřát vám vždy ostré, pohodlné a zdravé vidění, abyste se mohli soustředit na svůj život a ne na své čočky.

JAK FUNGUJÍ?

Tyto jedinečné inovace, které se nacházejí v kontaktních čočkách ACUVUE®, jsou navrženy tak, aby podporovaly komfort, jasné vidění a zdraví vašich očí.

Naše kontaktní čočky mají velmi tenký okraj, který je navržen tak, aby přesně kopíroval přirozený tvar vašeho oka pro maximální komfort a pocit, jako byste je v oku ani neměli.2

Naše kontaktní čočky obsahují zvlhčující složku, která napomáhá celodenní hydrataci očí.

Zavázali jsme se pomáhat chránit zdraví vaších očí - složení zahrnuje látky absorbující ultrafialové záření, což ho pomáhá blokovat.

Využili jsme sílu antioxidantů a zahrnuli jsme je do složení materiálu našich kontaktních čoček s 4násobně vyšší antioxidační schopností, než má vitamín E.1 Tato technologie pomáhá udržet důležitou složku slzného filmu v jeho přirozeném stavu tak, aby podporovala pohodlné nošení čočky.

Multifokální kontaktní čočky ACUVUE® jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly většině velikostí zornic, a nabízejí jasné vidění na blízko, na dálku i na střední vzdálenost.

Klienti s astigmatismem potřebují mít své čočky stabilní, ale přirozené pohyby hlavy a očí mohou někdy způsobit jejich otáčení. Naše kontaktní čočky pro astigmatismus obsahují 4 stabilizační zóny, které využívají sílu mrkání oka, takže zůstávají stabilní po celý den.

Začínáme s kontaktními čočkami Vyhledejte očního specialistu

Začněte dnes s kontaktními čočkami
ACUVUE® a vyzkoušejte si je zdarma†

Vyhledejte očního specialistu ve svém okolí.

1.Na základě laboratorní studie; hromadná studie

2.Data společnosti JJV z roku 2018 Brand Contact Lenses Clinical Performance and Overall Material Properties.

*Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

†Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci. Jedny zkušební kontaktní čočky na osobu. Oční specialista posoudí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. Platí pouze pro zapojené oční specialisty.