ZARUČENÁ SPOKOJENOST, JINAK VÁM VRÁTÍME PENÍZE

Jsme si tak jisti, že budete spokojeni s kontaktními čočkami ACUVUE®, že poskytujeme záruku spokojenosti! Pokud se svými čočkami nebudete 100% spokojení, vrátíme vám peníze. Níže si přečtěte, jak to udělat.

JAK SI VYŽÁDAT VRÁCENÍ PENĚZ

Předtím, než nám zašlete žádost o vrácení peněz, doporučujeme navštívit očního specialistu a pohovořit si s ním o své nespokojenosti s kontaktními čočkami, protože může souviset se zdravím vašich očí nebo s vaším zrakem.

Pokud si po rozhovoru s očním specialistou stále přejete vrátit kontaktní čočky a dostat peníze zpět, požádejte ho o formulář k programu „S ACUVUE® BEZ OBAV“ v tištěné podobě nebo si formulář stáhněte níže.

Vyplněný formulář zašlete na adresu uvedenou na formuláři, společně se stvrzenkou a všemi nepoužitými kontaktními čočkami zbývajícími v balení, jak je podrobně uvedeno v pravidlech programu „S ACUVUE® BEZ OBAV“ (viz formulář níže).

Formulář k programu „S ACUVUE® BEZ OBAV“, včetně stručných pravidel tohoto programu, najdete zde.

ZARUČENÁ SPOKOJENOST, JINAK VÁM VRÁTÍME PENÍZE

Zapojit se do členského programu s odměnami MyACUVUE®

†Upozorňujeme, že mohou být účtovány poplatky za oční vyšetření a aplikaci. Jedny zkušební kontaktní čočky na osobu. Oční specialista posoudí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. Platí pouze pro zapojené oční specialisty..