JAK ZÍSKAT jednodenní KONTAKTNÍ ČOČKY NA ZKOUŠKU ZDARMA 

Vše, co musíte udělat pro získání zkušebních jednodenních kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™ ZDARMA, je vyplnění registračního formuláře níže a my vám následně zašleme potvrzující email. 

Navíc pro vás máme speciální akci 500 KČ zpět při nákupu 2 balení1

 

Pro získání zkušebních čoček ZDARMA postupujte podle následujících jednoduchých kroků:

To give you the best FREE‡ trial we need know you better.

Pro nejvhodnější zkušební pár čoček vás musíme lépe poznat.

Search for your local optician and make an appointment.

Vyhledejte očního specialistu ve vašem okolí.

Get your FREE‡ trial voucher.

Získejte voucher na zkušební pár čoček ZDARMA.

Get the right lens for your lifestyle fitted by an expert.

Získejte ty pravé kontaktní čočky pro váš životní styl aplikované odborníkem.

 

* povinné pole

Přihlaste se přes:

Řekněte nám o Vašem zraku…

 

 

Detailní podmínky a pravidla naleznete zde

Vezměte prosím na vědomí, že odborné vyšetření zraku může být odpovídajícím způsobem zpoplatněno. Viz úplné znění obchodních podmínek. Informace vyplněné v tomto formuláři budou použity k doručení poukazu a zlepšení produktů a služeb, které vám poskytujeme. Odesláním svých kontaktních údajů výše, dáváte souhlas s použitím vašich osobních údajů, jak je uvedeno v našich zásadách o ochraně osobních údajů a souhlasíte s podmínkami akce.

1. Akce s dárkovou poukázkou Ticket Compliments® v hodnotě 500 Kč, pořádaná společností Johnson & Johnson, s.r.o., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 3201/6, PSČ 15000, platí v této provozovně od 15. 5. 2017 do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob při nákupu 2 balení kontaktních čoček ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe™. S jakýmikoliv dalšími dotazy se, prosím, obraťte na zaměstnance této praxe. Tuto nabídku není možné kombinovat s ostatními akcemi a slevami. Obrázky jsou ilustrativní. ACUVUE®, ACUVUE OASYS® a HydraLuxeTM jsou ochranné známky společnosti JANSSEN PHARMACEUTICA N.V. Všechny ostatní uvedené značky jsou ve vlastnictví příslušných vlastníků © Johnson & Johnson, s.r.o., 2017.